تاریخچه

شرکت رهاورد انرژی رایا (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۵ و با بهره‌گیری از نیروهای مدیریتی و تخصصی با تجربه، به عنوان زیرمجموعه شرکت مدیریت انرژی و خدمات مهندسی “ای- من سرو” فعالیت خود را در پروژه های مختلف نیروگاهی و صنعتی آغاز نموده است.
شرکت “ای- من سرو” که به عنوان اولین و با سابقه ترین شرکت پیمانکاری فعال در زمینه “افزایش ظرفیت توربین های گازی در ایران” شناخته می شود، به علت تغییرات ساختاری، از نیمه سال ۱۳۹۶ بعنوان یک شرکت مادر (هولدینگ) عمل نموده و فعالیت های اجرایی و پیمانکاری پروژه های مرتبط با سیستم خنک کن هوای ورودی توربین های گازی را به شرکت “رهاورد انرژی” واگذار نموده است.
مدیریت عامل شرکت رهاورد انرژی از آغاز فعالیت های خنک کاری شرکت ای- من سرو در سال ۱۳۷۸ در آن شرکت مشغول به کار بوده و در مسئولیت های مختلفی همچون مدیر دفتر فنی، مدیر پروژه و معاونت مهندسی، عملا در همه پروژه های خنک کاری هوای ورودی شرکت ای- من سرو نقش کلیدی داشته است. همچنین اعضای هیات مدیره و برخی دیگر از مدیران و کارشناسان شرکت رهاورد انرژی بین ۵ تا ۱۰ سال در دپارتمان برق و انرژی شرکت ای- من سرو مشغول به فعالیت بوده اند. بعبارت دیگر، شرکت رهاورد انرژی در واقع دپارتمان برق و انرژی شرکت ای- من سرو می باشد که بعنوان شخصیت حقوقی جدید، از این پس عهده دار پروژه های خنک کاری هوای ورودی در فصل گرم خواهد بود.
شرکت رهاورد انرژی تحت شماره ۵۰۳۹۹۲ در اداره کل ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری به ثبت رسیده است.

 

جهت دریافت اطلاعیه شرکت مدیریت انرژی و خدمات مهندسی “ای-من سرو” لطفا کلیک نمائید.