APINA- Refrigeration

شرکت APINA اسپانیا (Aplicaciones Industriales De La Absorcion, S.A) یکی از مطرح ترین شرکت های بین المللی در زمینه طراحی و ساخت سیستم های سرمایشی صنعتی می باشد که از سال ۱۹۹۵ میلادی فعالیت خود را در این زمینه آغاز نموده است. انواع چیلرهای چذبی و تراکمی ساخته شده توسط APINA در نقاط مختلف دنیا نصب شده و رضایت مشتریان را جلب نموده اند.
سیستم های سرمایشی تولیدی APINA در صنایع مختلفی همچون صنایع دریایی، غذایی، نیروگاهی و پالایشگاهی به کار گرفته شده اند. در بخش نیروگاهی، کیفیت و قابلیت اعتماد سیستم های TIAC و TESTIAC شرکت APINA گوی سبقت را از شرکت های رقیب ربوده بطوریکه این شرکت مفتخر است بزرگترین پروژه ذخیره سازی سرما جهت خنک سازی هوای ورودی به توربین (TESTIAC) را بر روی ۴۰ واحد GE در یک نیروگاه با موفقیت به پایان رسانده و رکورد جدیدی را در این زمینه به ثبت برساند.
سیستم های  DISTRICT COOLING & HEATING از جمله دیگر تخصص های APINA می باشد که می تواند تمام نیاز سرمایشی و گرمایشی یک مرکز تجاری، بیمارستان، دانشگاه و … را از طریق یک واحد اصلی خنک کن تامین نماید. پروژه های متعدد DISTRICT COOLING اجرا شده توسط APINA در کشورهای منطقه، نشاندهنده کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده توسط این شرکت پیشرو می باشد.
 

 

   

   بروشور معرفی بزرگترین پروژه ذخیره سازی سرما در جهان

 

اخبار مرتبط:
برگزاری سمینار معرفی سیستم های خنک کن چیلری در شرکت موننکو ایران